Шаблоны Joomla 3.5

Селітра з доломітом - універсальне азотне гранульоване добриво, призначене для застосування навесні під всі с/г-культури з метою пришвидшення початку процесу вегетації.

ВЛАСТИВОСТІ

Гранульований Saletrzak 27 одного з найбільших у світі виробників азотних добрив Grupa Azoty(м.Тарнув, Польща) містить 13.5% азоту в амонійній формі (NH4), 13.5% азоту в нітратній формі (NO3), а також 4% магнію (MgO) та 2% кальцію (CaO) у легкодоступній для кореневої системи рослин формі, повністю розчинних у воді. Saletrzak 27 є сумішшю аміачної селітри з доломітом в одній гранулі з переважанням частки аміачної селітри.

Наявність доломітового борошна як наповнювача гранули знижує натуральну кислотність аміачної селітри і збагачує добриво цінними складниками: кальцієм і магнієм.

Переваги застосування Saletrzak 27:

  • дві форми азоту (амонійна та нітратна) гарантують оптимальну доступність складника протягом всього циклу росту та розвитку рослини;
  • ідеальний для основного внесення, працює в період інтенсивного росту;
  • швидка розчинність добрива сприяє легкому засвоєнню азоту рослиною.

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

Saletrzak 27 є універсальним добривом, яке може застосовуватися для всіх типів грунтів, однак, найкраще підходить для кислих та бідних на магній грунтів. Це добриво можна застосовувати під всі с/г-культури як перед посівом, так і для основного внесення.

Відзначається добра розчинність Saletrzak 27, тому воно легко засвоюється рослинами.

Використання на основних або вапнованих грунтах вимагає боронування грунту або розпушування міжрядь.

Завдяки оптимально підібраним складникам добриво призначене для підживлення озимого ріпаку, зернових озимих і ярих, картоплі, цукрового і кормового буряка, куккурудзи та зелених насаджень.