Шаблоны Joomla 3.5

Сульфат амонію (гранула-кристал)

Grupa Azoty-Сульфат амонію AS 21 - повністю розчинне гранульоване добриво, призначене для застосування навесні під всі с/г-культури для забезпечення швидкого старту вегетації.

ВЛАСТИВОСТІ

Гранульований Сульфат амонію AS 21 (хімічна формула (NH4)2SO4) одного з найбільших у світі виробників азотних добрив Grupa Azoty (м.Тарнув, Польща) містить 21% азоту в амонійній формі, 24% сірки в сульфатній формі і випускається під торговими марками AS 21 Macro i AS 21 Select. Різниця між ними полягає у розмірі гранули – у Select вона крупніша в середньому на 1-2 мм.

Гранула має вигляд крупного прозорого кристалу світло-коричневого кольору і є повністю розчинною у воді, без жодного осаду. Це надає Cульфату амонію AS 21 ряд важливих переваг:

– можливість розкидання по мерзлоталому грунту без появи пилу, причому рівномірно, на всю ширину проходу розкидача;

– можливість внесення у грунт як основного добрива або в складі суміші добрив при оранці;

– можливість застосування як препарату для позакореневої обробки рослин у складі робочого розчину з мікродобривами та ЗЗР;

– точна формула N-21%, S-24% (або 60% в перерахунку на SO3), яка не може бути досягнута у порошкоподібних формах сульфату амонію (антизлежувач, домішки неповної очистки тощо) і у гранульованих (наявність великого процента маси в’яжучого елемента: гуматів, глин, вапна тощо);

– довгий період зберігання без злежування або збрилювання, гранулки не злипаються при тривалому зберіганні.

Сульфат амонію AS 21 застосовується під озимі і ярі зернові, промислові та городні культури, луки і пасовиська, а також фрукти та овочі. Особливо рекомендується для ранньовесняного внесення під ріпак, ріпу, гірчицю, капусту білу і цвітну, стручкові, картоплю, цибулю, пори, часник і хрін.

ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ

Продукт гігроскопічний, протягом зберігання та перед використанням необхідно уникати контакту з водою. Сульфат амонію AS 21 можна змішувати з усіма типами сипучих або гранульованих добрив. Рекомендується внесення у грунт перед передбачуваними опадами дощу.

Норми внесення (кг/га)

Культури

   В залежності від вмісту азоту в ґрунті
 високий  середній  низький
 Зернові (весна) 200 300 300
 Ріпак (весна) 300 400 400
 Кукурудза на зерно 300 400 400
 Картопля 280 360 400
 Овочі (капустяні, цибулеві) 300 400 400
 Ягідні (чорниця, полуниця) 300 350 400