Шаблоны Joomla 3.5

Мікродобрива

Інтермаг

Інтенсивність поглинання рослиною елементів живлення з грунту залежить перш за все від температури, вологості, рівня рН, розвитку кореневої системи культури, діяльності мікроорганізмів і застосування основних добрив. Дефіцит мікроелементів (Сu, Zn, Mn, Fe, В і т.д.) виникає в основному на карбонатних, лужних грунтах. Піщані кислі грунти мають низький рівень забезпеченості рухомими формами бору, міді і молібдену. При низьких температурах рослини повільно засвоюють марганець і цинк, а при високих - недоступними стають бор, залізо і мідь. При таких умовах в критичні фази розвитку рослин доцільно застосовувати листкове підживлення.

Детальніше

Агротека

Компанія Агротека не просто одна з компаній, які продають ад’юванти, а компанія, яка є експертом у галузі Ад’ювантів.

Проводячи безліч досліджень та експерементуючи, ми отримали відмінну формулу високоефективних ад’ювантів для обприскування рослин, ад’ювантів для захисту врожаю та вашої техніки.

У нашому асортименті є поверхнево-активні речовини (ПАР) або ж прилипачі для пестицидів, що використовуються для максимального ефекту від застосування ЗЗР. А також, регулятор pH та жорсткості води, оскільки вода відіграє важливу роль на якість обприскування полів. У нас ви можете замовити грунтовий ад'ювант, який забезпечить відмінну роботу грунтового гербіциду. Високоефективний ад’ювант піногасник, що знешкоджує чи попереджає піноутворення при приготуванні робочого розчину. І не менш важливий очисник для обприскувачів, ад’ювант для промивки та захисту вашої техніки.

Детальніше